ALTINBAŞ’DAN DEV SPONSORLUK

Miss Fashion Tv 10. Yılını Kuzey Kıbrıs da kutluyor.

Girne Rock Otelde 14 Haziran 2015 Pazar gecesi düzenlenecek olan ‘’Miss Fashion TV 2015 Uluslararası Modellik ve Güzellik Yarışması’nın’ finali 10. Yılını bu sene Kuzey Kıbrıs’ta dev bir organizasyon ile kutluyor.

Fashion TV Türkiye’nin sahibi Enis Onat’ın organizasyonunu yaptığı, Atilla Kaplakarslan’ın sanat yönetmenliğini ve koreografisini üstlendiği Altınbaş’ın da sponsor olduğu, Kuzey Kıbrıs ve Türkiye’yi de temsil edecek güzellerinde aralarında bulunduğu yarışmaya Fashion TV’nin sahibi Michael Adam Lisowski ile Dünya jet sosyetesinden önemli isimlerde katılacaktır.

Altınbaş bu dev organizasyon da ;  Doğanın eşsiz mücevherleri elmasın başrolde olduğu otantik  tasarım koleksiyonu OTTO , inci ve taşların eşsiz uyumu ile tasarlanan FEMME, ve zerafetin ustalıkla işlendiği İTALYAN koleksiyonlarının tanıtacak ,ayrıca gecede Bonesta Mayo ve Balizza markalarının kreasyonları da yer alacaktır.

Altınbaş’ın da sponsor olduğu, 50 farklı ülkeden birbirinden güzel modellerin katılacağı bu dev organizasyonun sunuculuğunu Mehmet Ali Erbil ve Chloe Louhnan üstlenirken Serdar Ortaç’ın da sahnesi ile izleyicilere keyifli saatlerin yaşatılması planlanmaktadır. Düzenlenen organizasyon son altı yıldır Kuzey Kıbrıs da düzenlenen ilk ve tek Uluslararası yarışma olma özelliğini taşıyor ayrıca Fashion TV’nin 202 ülkedeki aynı andaki yayınları nedeniyle Kuzey Kıbrıs’ın tanıtımına da oldukça büyük katkı sağlaması planlanmaktadır

Vakkas Altınbaş yaptığı açıklamada; Altınbaş olarak böylesi büyük bir organizasyonun içerisinde yer almak bizim için oldukça önemli, düzenlenen ’Miss Fashion TV 2015 Uluslararası Modellik ve Güzellik Yarışması’nın’ hazırlık sürecinde emeği geçen herkese teşekkür ederim, defilenin Ülke tanıtımına sağlayacağı katkıya Altınbaş olarak destek olmak bizim için ayrıca önem taşımaktadır dedi.