Altınbaş Kuyumculuk farklı vizyonu ile 2016 yılına da iddialı giriyor!
Kıbrıs Altınbaş Kuyumculuk, kurulduğu günden bu yana gerek koleksiyonları, gerekse alanında uzman kadrosuyla, yenilikleri ve trendleri daima takip ederek, hem geleneksel, hem evrensel tasarımlarıyla öncü olmayı kendine prensip edinmiş bir marka...

60 yılı aşkın tecrübesi ve dinamik ekibiyle 2016 yılı farklı olacak!
Her mücevhere ruh katarak, işini sanata dönüştüren Altınbaş Kuyumculuk, "yapılan iş ne olursa olsun, işin en iyisini yapmak!" kuralını benimseyerek yola altmış altı yıl önce çıkmış ve tüm kadrosuyla ilk günden bu yana ayni vizyonla gelişerek sadece Kuzey Kıbrıs’ta değil, Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde mağazalarıyla geniş ve farklı koleksiyonlara imza atan Altınbaş Kuyumculuk; 2016 yılına Kuzey Kıbrıs’ta yepyeni bir vizyon ve dinamik ekibiyle girdi.

Kıbrıs Altınbaş Kuyumculuk Genel Müdürü Sn. Ahmet Maslakçı; “Farklı ve ayrıcalıklı yepyeni koleksiyonlarımızla 2016 yılında çok iddialıyız!”
Geleneksel değerlerle modernizmi harmanlayan Altınbaş Kuyumculuk, 2015 yılını sektöründe lider olarak tamamlayarak, 2016 yılına yine sektöründe lider olarak yepyeni vizyonu ile yeniliklerle ve kalitesiyle başlangıç yapıyor. “Yepyeni ve farklı koleksiyonlarla bu yıla damga
vuracağız” diyen Kıbrıs Altınbaş Kuyumculuk Genel Müdürü Sn. Ahmet Maslakçı; yepyeni bir yıla yüksek enerji ve dinamik bir kadro ile girmenin de heyecanı içinde olduğunu belirtti. Kuruluşundan bu yana, mücevher sektörünün gelişmesinde büyük payı olan Altınbaş Kuyumculuk, çizgisinden ve kalitesinden ödün vermeden, hızla gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Her zaman ilklerin öncüsü olmayı başaran Altınbaş Kuyumculuk, yenilikçi bakış açısıyla mücevherat sektöründe hayallerin ötesinde tasarımlarıyla, 2016 yılında da yine oldukça iddialı.