Mücevher Sektörünün Lider Markası Altınbaş’tan Göz Kamaştıran Bir Kampanya ’Fırsat Işıltısı…’’

Altınbaş başlattığı yeni kampanyasıyla Işıldamaya devam ediyor… Altınbaş ve Assos mağazalarında %35 indirim oranıyla başlattığı FIRSAT IŞILTISI kampanyası ile pembe etiketli ürünlerini Kıbrıs Halkıyla buluşturuyor. ‘

1950’li yıllarda temelleri atılan Mücevher Sektörünün lider markası Altınbaş, KKTC ve Türkiye dahil dünyada 120 mağaza, bine yakın satış noktası ile mücevher tutkunlarına hizmet vermeye devam ediyor. KKTC’de ki varlığını ışıldayarak devam ettiren Altınbaş, perakendecilik sisteminin Kıbrıs’ta ki öncü Markası olarak kurumsal 9 mağazası ve 100’e yakın, dinamik, sektöründe tecrübeli ve güler yüzlü çalışma kadrosu ve sağladığı iş istihdamı ile Ada ekonomisine büyük katkı sağlıyor.

Altınbaş, ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi ve farklı koleksiyonları ile mağazalarında sergilediği geniş ürün yelpazesi ile 4000 çeşit birbirinden farklı ürünlerini ve koleksiyonlarını kadrosundaki uzman tasarım ekibi tarafından, dünyadaki trendler ve yenilikleri izleyerek kendine has estetik anlayışı ile ortaya çıkıyor.

Altınbaş, satışını gerçekleştirdiği her ürününün garanti belgesi dâhilin de ve ürün iade prosedürü ile sektördeki farkını kanıtlıyor. Ayrıca Altınbaş mağazalarından alınan her Sertifikalı Pırlanta ürünün Türkiye ve Yurtdışı da dahil tüm Altınbaş Mağazalarında geçerli oluşuyla da müşterisine sunduğu kaliteli ve güvenli hizmetin adresi olduğunu vurguluyor.

Düzenlediği kampanyalar ile de adından sıkça söz ettiren Altınbaş başlattığı yeni kampanyasıyla Işıldamaya devam ediyor… KKTC’deki Altınbaş ve Assos mağazalarında %35 indirim oranıyla başlattığı FIRSAT IŞILTISI kampanyası ile ürünlerinin Kıbrıs Halkıyla buluşturuyor.

3 Ağustos-30 Eylül tarihleri arasında KKTC’de geçerli olan bu kampanya da   ‘’Altınbaş ve Assos mağazalarında bulunan fırsat ürünü reyonunu ziyaret edin, pembe etiketli ürünlerde %35’e varan indirimlerle rüyalarınızı süsleyin…’’ sloganıyla Kıbrıs halkına sesleniyor.